مشاوره فنی

ارائه مشاوره فنی تخصصی


مشتریان گرامی

گروه فنی بهسان به جهت پیشبرد اهداف از پیش تعیین شده سعی بر این دارد که بهترین نوع از محصول از لحاظ کیفیت را در اختیارتان قرار دهد. در نتیجه آمادگی دارد تا مشاوره فنی و تخصصی در ارتباط با محصولات و خدمات مجموعه ارائه و شما را در انتخاب هرچه مناسب ترهمراهی کند.

به این منظور میتوانید سوالات خود را با ایمیل Sales@behsanair.com مطرح و یابا شماره02146069204 داخلی 1 مدیریت فروش ” سرکار خانم پریسا حیدری” – تماس حاصل فرمایید..

بخش مشاوره و نیاز سنجی تخصصی:


تیم فروش بهسان در صورت نیاز ، در محل مشتری حضور پیدا کرده و با دانش و تجربیات چندین ساله که در این بخش دارند ، پس از بررسی و نیاز سنجی بهترین انتخاب را پیشنهاد خواهند داد که هم از نظر ظرفیت ، قیمت ، کیفیت و انرژی ، متناسب با هر مشتری خواهد بود .

دریافت سفارشات


کمپرسور بهسان با داشتن انواع ماشین آلات مجهز-دستگاه های برش و سایر تجهیزات لازم قادر به پذیرش سفارش هرنوع کمپرسور جهت مصارف خاص در صنایع میباشد.بهسان با اطمینان از کیفیت و فن آوری در تولیدات محصولات خود را به مدت شش ماه تا یکسال تضمین میکند.

خدمات پس از فروش:


تیم فروش بهسان بصورت ماهانه با مشتریان تماس گرفته و زمان تعویض قطعات را یاد آوری و در صورت لزوم تیم خدمات را اعزام میکند . و در صورتی که مشتریان بابت هر نوع اشکال احتمالی تماس بگیرندسریعا نیرو اعزام میگردد .

همچنین تیم خدمات در هر زمان آماده آموزش اولیه دستگاه ها به متقاضیان میباشند.

واحد آموزش:


کمپرسور بهسان برای متقاضیان هر ماهه دوره های آموزشی زیر را برگزار میکند :
مبانی کمپرسور و قوانین ترمودینامیک گازها و فرایند تراکم در کمپرسورها
دسته بندی انواع کمپرسورها و اصطلاحات رایج آنها
کمپرسورهای تناوبی / کمپرسورهای دورانی
کمپرسورهای گریز از مرکز / روانکارها و اصول روانکاری در کمپرسورها
فیلتراسیون و فرآیند خشک کردن گازها

Behsan Line Copyright © کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق یه شرکت بهسان می باشد.