News

کمپرسور دندانپزشکی


کمپرسور دندانپزشکی یکی از اصلی ترین قسمت های هر واحد دندانپزشکی است. این کمپرسور ها هوای فشرده را برای استفاده در یونیت دندانپزشکی و هندپیس ها تهیه می کنند. کیفیت هوای تولید شده توسط کمپرسور دندانپزشکی باید در حد مطلوبی باشد زیرا هم دندانپزشک و هم بیمار با هوای ساخته شده توسط آن سر و کار دارند. در ادامه این متن به توضیح نحوه کار کمپرسور دندانپزشکی، انواع کمپرسورباد، کاربرد های آن ها و همچنین نکاتی که در هنگام نصب و کار با “کمپرسور دندانپزشکی” باید رعایت کنید، خواهیم پرداخت.

کمپرسور دندانپزشکی چگونه کار می کند؟

کمپرسور هوا یکی از قطعات ضروری در هنگام جراحی دندان برای واحد های دندانپزشکی است. کمپرسوردندانپزشکی به عناون قلب یونیت دندانپزشکی به شمار می رود. این دستگاه هوا را فشرده، تمیز و خشک می کنند و موجب به کار افتادن هندپیس ها می شوند.

“کمپرسور دندانپزشکی” از طریق یک سیستم تصفیه درونی موجب کاهش نقطه خنک کننده هوای فشرده در جراحی دندان می شود و با استفاده از یک خشک کن هوای فشرده رطوبت را از هوا خارج کرده و موجب عملکرد بهتر هندپیس و همچنین از بین بردن باکتری ها می شود.

عملکرد مناسب یونیت دندانپزشکی به کمپرسور استفاده شده در آن بستگی دارد. هرچقدر این کمپرسور بی سر و صدا تر و با لرزش کمتری باشد شما نیز می توانید بهتر بیمار خود را مداوا کنید.

راهنمای جامع خرید کمپرسور دندانپزشکی

اگر این سوال شما هم هست و قصد خرید کمپرسور دندانپزشکی دارید حتما این مطلب را مطالعه کنید.

هوای فشرده خشک از مهم ترین و حساس ترین نیاز های یک مرکز دندانپزشکی به شمار می آید.

افزون بر اینکه تاسیس و تداوم کاری مطب دندانپزشکی کاملا وابسته به کمپرسور آن می باشد، کیفیت هوایی که مصرف درمانی دارد (به ویژه در دندانپزشکی) از اهمیت بالایی برخوردار بوده و تاثیر زیادی بر سلامت کادر درمان، مریض و کیفیت درمان خواهد داشت و باید دست کم شرایط و استاندارد های لازم برای مصرف در مراکز پزشکی را داشته باشد.

سکوت و تسکین محیط درمان نیز یگانه از عوامل مهم رضایتمندی بیماران و حفظ کیفیت خدمات رسانی است، که به دلایل مختلف از آنگونه اندک بودن مکان در مراکز دندانپزشکی، همواره یکی از دغدغه های اصلی دندانپزشکان در سراسر جهان محسوب می شود.

از این رو گزینش یک کمپرسور با کیفیت، که استانداردها و شرایط لازم جهت مصرف در یک مرکز دندانپزشکی را داشته باشد، می تواند کمک بسیار زیادی به شما در کنترل عفونت (حفظ سلامت کادر درمان و بیماران)، حفظ آرامش، تداوم کاری و در پایان بالا رفتن کیفیت بهبود و خدمات رسانی در یک مرکز دندانپزشکی نماید.

عوامل کارساز در خرید کمپرسور دندانپزشکی عبارتند از :

۱. قیمت
۲. کیفیت و استاندارد
۳. صدا (نویز)
۴. خدمات بعد از فروش
۵. موارد مربوط به مکان نصب

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Behsan Line Copyright © کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق یه شرکت بهسان می باشد.